Personale

DIREKTION:    
 Torben - SB Værktøj    Carsten Andersen - SB Værktøj

Torben Laursen
Butikschef

Direkte: 2774 3334

torben@sbnet.dk

 

Carsten Andersen
Direktør/sælger

Direkte: 2972 9754

Carsten@sbnet.dk

     
KONTOR:    
 Tove Nissen - Bogholderi/administrativ    Carina Andersen - Bogholderi/administration

Tove Nissen
Administration/Bogholderi

Direkte: 2774 3330

tove@sbnet.dk

 

Carina Strøm Andersen
Administration/Bogholderi

Direkte: 2888 9986

carina@sbnet.dk

     
SALGSMEDARBEJDERE:    
 Kristoffer Ladegaard - Ekstern sælger    Poul Nielsen - Ekstern sælger - SB VÆRKTØJ A/S

Kristoffer Ladegaard 
Ekstern Salgsmedarbejder

Direkte: 2774 3336

kristoffer@sbnet.dk

 

Poul Nielsen
Ekstern Salgsmedarbejder
Ekspert i faldsikring og sikkerhed.

Direkte: 2774 3340

poul@sbnet.dk

     

Nicolai Bonde - Ekstern sælger - SB VÆRKTØJ A/S

Nicolai Bonde
Ekstern Salgsmedarbejder

Direkte: 2774 3331

nicolai@sbnet.

 

Morten Hougaard - Salgsmedarbejder

Morten Hougaard
Salgsmedarbejder

Direkte: 2774 3335

morten@sbnet.dk

     

 Danni Risgaard - Salgsmedarbejder

Danni Risgaard
Salgsmedarbejder

Direkte: 2774 3337

danni@sbnet.dk

 

 

     
 LAGER:    

Lene Thomsen - Lager/salgsmedarbejder

Lene Thomsen
Lager/salgsmedarbejder

Direkte: 2774 3338

lene@sbnet.dk

 

 Stephan Høholt - SB Værktøj

Stephan Høholt
Lager/salgsmedarbejder

     
ELEVER:    

 Henrik Gyldenløv Bisgaard - Elev

Henrik Gyldenløv Bisgaard
Elev

Direkte: 2774 3341

henrik@sbnet.dk

   
     
WEB:    

 Keld - Webmaster SB Værktøj

Keld Sørensen
Web

Direkte: 2774 3343

keld@sbnet.dk